Fan Lecha napisał(a):

Wiecie co, najśmieszniejsze jest to jak wy się jaracie meczami Lecha Normalnie taka zazdrość, że aż miło się czyta Na forum Legii cisza, chyba nikt w Wawie nie oglada, a na pewno nie z takim ciśnieniem jak wy. A tu pretensje do komentatora, że mówi "nasz zespół", że cieszy się z akcji Lecha, że gazety podniecają się awansem polskiego zespołu do fazy grupowej UEFA. A to chyba normalne, przecież to się zdarza raz na kilka lat. Tak samo się jarali Wisłą. Pamiętam jak przed meczem z Lazio wiadomości zaczynały się od relacji czy trawa na boisku jest zielona. Dla mnie to podniecanie było wtedy normalne, a mecze Wisły oglądałem bez emocji.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze troche frustracji wam jeszcze Lech przyniesie na wiosne
|
Czego ma wam zazdrościć 11-krotny Mistrz Polski? Sprzedania się Amice? Zdobycia 2 punktów w fazie grupowej UEFA? To już myśmy więcej osiągnęli w najsłabszym naszym sezonie za czasów Cupiała i żadnej wielkiej podniety u nas nie było. Rozumiem, że z waszą historią w Europie to nawet ta faza grupowa jest wielkim sukcesem, ale dla drużyn z taką historią jak Wisła to nie jest żadne poważne osiągnięcie.
To jest temat o polskich drużynach w europejskich pucharach więc ciężko żebyśmy rozmawiali o kimś innym skoro tylko Lech w nich pozostał. Lata mi to koło pędzla czy o tym rozmawiają legioniści bo to tylko wy macie zwyczaj porównywania się we wszystkim do CWKS-u. Nie powinno to was dziwić, że większość komentarzy jest wam nieprzychylnych skoro jesteście naszą kosą i zgodą Cracovii. W kwestii kompleksów to kibice Lecha na swoich meczach zagranicznych śpiewają "Wisła to stara k.." i wywieszają flagi z przekreśloną Białą Gwiazdą

. My nawet wobec Cracovii nie robimy takich przypałów w meczu pucharowym bo to zwykłe wieśniactwo i zakompleksienie.