Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1792
Stary 05.12.2008, 02:13
W przypadku bezbramkowego remisu Deportivo z Nancy, Amice wystarczy jednobramkowe zwycięstwo w Holandii do awansu. Więc pyry liczą na rozstrzygnięcie w meczu w Hiszpanii lub na bezbramkowy remis (każdy bramkowy wymusza na nich zwycięstwo 2. bramkami z Feyenoordem)
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując