ja tam liczę na mega frajerstwo ze strony Lecha i wysok± porażkę z rezerwami rezerw Holendrów
Płakać za Lechem nie będę, tak samo za PU w TV, bo i tak żadnego z dotychczasowych meczy Amiki nie widziałem..
ba..
prawdziwy kibic Wisły nie powinien się w ogóle podniecać jakim¶ tam kuchenkowym tworem z Wronek..
a to co dzi¶ widziałem i słyszałem na miasteczku to prawdziwy żal.pl (z każdego akademika było słychać podnietę kibiców nad gr± Lecha.. zakładam, że normalnie to uważaj± się za kibiców Wisły)
a prawdziwy szok przeżyłem, jak kolesie po meczu szli z akademika na rynek i ¶piewali sobie "HEJ KOLEJORZ"..
żal.pl i nasza-klasa