Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1787
Stary 05.12.2008, 01:09
Ja mam nadzieje ze ten bilans, jaki ma feye czyli 3 mecze 0 punktow i 1-9 w bramkach , nie pozwoli im olac tego meczu bo to by bylo juz przegiecie a wiadomo ze zaden trener, tym bardziej w Holandii - nie chcialby zakonczyc udzialu w uefie w tak zenujacy sposob.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 05.12.2008 o godz. 01:12.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując