piter116 napisał(a):

|
Feyenoord nie dość, że o wiele słabszy niż wtedy, to teraz zagra o nic, wtedy zwycięstwo z Wisłą dawało im awans.
|
Własnie^^
Oprócz tego Feye już odpuścił sobie UEFA, bo jak doskonale wiemy nawet zwycięstwo z Lechem nic im nie da. Priorytetem jest dla nich własna liga i o następnym meczu ligowym myślą, a nie o meczu z kuchenkorzem. Podsumowując- ten dziwny twór z Poznania wygra w Holandii i awansuje. A Patyra po meczu zrobi każdemu piłkarzowi gałę.