Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 05.12.2008, 00:17
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Feyenoord nie dość, że o wiele słabszy niż wtedy, to teraz zagra o nic, wtedy zwycięstwo z Wisłą dawało im awans.
Własnie^^

Oprócz tego Feye już odpuścił sobie UEFA, bo jak doskonale wiemy nawet zwycięstwo z Lechem nic im nie da. Priorytetem jest dla nich własna liga i o następnym meczu ligowym myślą, a nie o meczu z kuchenkorzem. Podsumowując- ten dziwny twór z Poznania wygra w Holandii i awansuje. A Patyra po meczu zrobi każdemu piłkarzowi gałę.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 05.12.2008 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując