Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#500
Stary 05.12.2008, 00:12
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Nie warto pes'a 2009 na kompa ściągać.
Polecam na Ps2 i 3 Cud, miód i orzeszki
Co mi po konsolowej wersji jak PlayStation nie mam
Swoja droga to slyszalem ze na konsolach to wlasnie fifa teraz rzadzi, zreszta w 2009 na PC tez mi sie wyjatkowo przyjemnie gra
Odpowiedz cytując