Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1782
Stary 05.12.2008, 00:08
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Lech jest w podobnej sytuacji jak Wisla przed dwoma laty - o awansie zadecyduje ostatni mecz w grupie z Feyenoordem. Chociaz ich sytuacja jest o tyle lepsza, ze Feyenoord jest zdecydowanie slabszy niz przed dwoma laty, z kolei Lech wydaje sie byc silniejszym zespolem od Wisly Okuki. A jesli jeszcze potwierdza sie slowa AYALI i Holendrzy wystawia rezerwy, to raczej sztuka bedzie ich nie ograc.
Feyenoord nie dość, że o wiele słabszy niż wtedy, to teraz zagra o nic, wtedy zwycięstwo z Wisłą dawało im awans.
Odpowiedz cytując