Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1158
Stary 05.12.2008, 00:06
kilka lat temu Wisełka intersowala sie Wilkiem z Lecha jak ten nie miał pewnego miejsca w Kolejorzu.Dziś lewy obrońca\pomocnik zasuwał jak Baszczu za najlepszych lat przy Reymonta.Teraz to już chyba można tylko pomarzyc o graczu Lecha
Odpowiedz cytując