Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1780
Stary 04.12.2008, 23:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Iwanow mówił w polsacie że Feyenoord w meczu z Lechem wystawi rezerwowych.Myśle że przy takiej grze jak dziś Kolejorz powinien sobie poradzic, no chyba że znowu beda marnowac setki jak dziś.
No to jak Iwanow tak powiedział to na 100% tak będzie i amen
Odpowiedz cytując