AYALA napisał(a):

|
Iwanow mówił w polsacie że Feyenoord w meczu z Lechem wystawi rezerwowych.Myśle że przy takiej grze jak dziś Kolejorz powinien sobie poradzic, no chyba że znowu beda marnowac setki jak dziś.
|
No to jak Iwanow tak powiedział to na 100% tak będzie i amen
