Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 04.12.2008, 23:21
Oprocz ochow i achow dla Lecha(nalezaloby sie bo bardzo dobrze graja!) wrzuce lyzke dziegciu.
Otoz pan Semir Stilic po takiej dawce prasowego transferowania poczul sie tak dobrze, ze KAZDA akcje chce wykonczyc jakby mial to byc akcja sezonu. Strzaly na bramke z 45m, strzaly w okolicach choragiewki bocznej wrecz nie przystoja...Nadchodzi 100% szansa a gosc uderza pilke od niechcenia. Poza tym jest irytujaco nieskuteczny.To jest glowny mankament tego zawodnika obok zupelnego braku szybkosci.
Tyle co mu zazdroszcze to jego uderzenie z lewej nogi. Ale to troche z malo i musi jednak porpacowc nad pozostalymi elemantami. Bo za granica bedzie co najwyzej utalentowanym zmiennikiem w srednim klubie.
Odpowiedz cytując