|
Zagłębie Sosnowiec będzie chciało sprzedać Adriana Marka bo klub ma długi na 1,5 mln.
Można go teraz tanio kupic, a nie musze chyba mówić, że to świetny piłkarz juz dziś, a co dopiero po roku treningów w Wiśle ... z Marcelo by rządzili! Mam nadzieje, że Lech go nie zgarnie bo już się nim ostatnio interesował :/
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
|