Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1763
Stary 04.12.2008, 23:17
SV_ napisał(a):Wyświetl post
Bilans bramek ten sam, bilans bezpośrednich ten sam, to może gole na wyjeździe sie liczą? ;p nie mam pojęcia
no właśnie zagmatwane. Gole na wyjeździe nie mają sensu, bo nie ma tu systemu mecz-rewanż.

A jest to całkiem możliwy scenariusz

czyżby dodatkowy mecz? A może będzie brane pod uwagę to, kto lepiej wypadł w spotkaniu ze zwycięzcą grupy(w tym wypadku CSKA)
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 04.12.2008 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując