SV_ napisał(a):

|
Bilans bramek ten sam, bilans bezpośrednich ten sam, to może gole na wyjeździe sie liczą? ;p nie mam pojęcia
|
no właśnie zagmatwane. Gole na wyjeździe nie mają sensu, bo nie ma tu systemu mecz-rewanż.
A jest to całkiem możliwy scenariusz
czyżby dodatkowy mecz? A może będzie brane pod uwagę to, kto lepiej wypadł w spotkaniu ze zwycięzcą grupy(w tym wypadku CSKA)