marco94 napisał(a):

Bedzie losowanie (19 grudnia)
Co sądzicie o zmianach od przyszłego sezonu? Czy poprawi się sytuacja Polski i klubów? Ja sądzę, że te zmiany są dobre, ale musimy grać w grupach, przynajmniej Ligi Europejskiej.Jeśli nie awansujemy będzie źle.
|
Wg mnie bedzie łatwiej, niż kiedyś dostać sie do fazy grupowej LE (Ligi Europejskiej), hmm tylko, że to ma kilka mankamentów:
1) kraje 22-30 też będą miały łatwiej się dostać do fazy grupowej
2) co pokazały ostatnie lata, to nie wystarczy awansować do samej grupy, ale też coś tam ugrać
3) w razie rychłego odpadnięcia 1-2 drużyn (co jest całkiem możliwe, bo nasze zespoły często odpadały w walce o P. Uefa z białoruskimi i innymi zespołami) współczynnik dzielenia punktów pozostałych drużyn bedzie 4 (a nie jak w dzisiejszym przypadku 3)