Wyświetl pojedynczy post
DjInas
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Knurów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#363
Stary 04.12.2008, 23:08
marco94 napisał(a):Wyświetl post
Bedzie losowanie (19 grudnia)

Co sądzicie o zmianach od przyszłego sezonu? Czy poprawi się sytuacja Polski i klubów? Ja sądzę, że te zmiany są dobre, ale musimy grać w grupach, przynajmniej Ligi Europejskiej.Jeśli nie awansujemy będzie źle.
Wg mnie bedzie łatwiej, niż kiedyś dostać sie do fazy grupowej LE (Ligi Europejskiej), hmm tylko, że to ma kilka mankamentów:
1) kraje 22-30 też będą miały łatwiej się dostać do fazy grupowej
2) co pokazały ostatnie lata, to nie wystarczy awansować do samej grupy, ale też coś tam ugrać
3) w razie rychłego odpadnięcia 1-2 drużyn (co jest całkiem możliwe, bo nasze zespoły często odpadały w walce o P. Uefa z białoruskimi i innymi zespołami) współczynnik dzielenia punktów pozostałych drużyn bedzie 4 (a nie jak w dzisiejszym przypadku 3)
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"

A. Sapkowski

Wisła Forever