Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
TSNH
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
1757
04.12.2008, 23:06
Frajersko stracili tą bramke na początku i odrazu mieli pod góre, ale + za to że grają ofensywanie no i podjeli walke do końca
TSNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSNH
Znajdź inne posty napisane przez TSNH