Luu... napisał(a):

|
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/
|
to widze nie tylko Twoje zmartwienie.Lech zagrał dobry futbol brakło im trochę zimnej krwi i szczęścia bo sytuacje mieli.no cóż jak to w zwyczaju polskich drużyn bywa jeszcze mecze w grupie sie nie zaczęły a już trzeba się żegnać

chociaż chyba nie wszystko jest jeszcze przesądzone.