Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1756
Stary 04.12.2008, 23:04
Luu... napisał(a):Wyświetl post
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/
to widze nie tylko Twoje zmartwienie.Lech zagrał dobry futbol brakło im trochę zimnej krwi i szczęścia bo sytuacje mieli.no cóż jak to w zwyczaju polskich drużyn bywa jeszcze mecze w grupie sie nie zaczęły a już trzeba się żegnaćchociaż chyba nie wszystko jest jeszcze przesądzone.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując