Noo dzisiaj Lech pomimo remisu faktycznie niezły mecz. W ogóle całe spotkanie oglądało się dość fajne akcje z obu stron, wartka akcja... Swoją drogą spodziewałem się troche więcej po Lewandowskim w końcówce a tu lipa

Według mnie remis z Feyenordem i Pyry odpadją...