eye63 napisał(a):

|
Nie. Tam była mowa, że jeśli wygrają dwa mecze (Depor, Feyenoord) to mają awans. Teraz muszą wygrać mecz z Feyenoordem i liczyć, że ktoś wygra w meczu Depor-Nancy. Jeśli będzie remis w tym meczu, to Lech musi przynajmniej jedną bramką wygrać, popatrz na tabelę, to będziesz wiedział dokładnie - co jeszcze wtedy musi się wydarzyć lub wygrać dwoma bramkami - wtedy awansuje kosztem Deportivo.
|
no nie wiem, czy wystarczy wygrać jednym golem, gdy będzie remis w drugim meczu. W tvp2 mówili o dwóch golach, a nie dwóch meczach