Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1751
Stary 04.12.2008, 22:55
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Tam była mowa, że jeśli wygrają dwa mecze (Depor, Feyenoord) to mają awans. Teraz muszą wygrać mecz z Feyenoordem i liczyć, że ktoś wygra w meczu Depor-Nancy. Jeśli będzie remis w tym meczu, to Lech musi przynajmniej jedną bramką wygrać, popatrz na tabelę, to będziesz wiedział dokładnie - co jeszcze wtedy musi się wydarzyć lub wygrać dwoma bramkami - wtedy awansuje kosztem Deportivo.
no nie wiem, czy wystarczy wygrać jednym golem, gdy będzie remis w drugim meczu. W tvp2 mówili o dwóch golach, a nie dwóch meczach
Odpowiedz cytując