Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1750
Stary 04.12.2008, 22:54
gooro3333 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze nie obrazaj lodowek a po drugie 3pln to jak na bukmacherke smieszne stawkin
jakby nie bał się potęgi Lecha to by obstawił 2.000 zł hehehehehheeh
no ale nie był widać pewien kh kh kh
Odpowiedz cytując