Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1749
Stary 04.12.2008, 22:53
ha ! obiektywnie muszę powiedzieć że gre Lecha mi sie bardzo podobała , szybka , odważna póki mieli parę. mam nadzieję że nabiją nam jeszcze punktów troche wg. zasługiwali na zwycięstwo
Odpowiedz cytując