Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
djjamajczyk
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
1749
04.12.2008, 22:53
ha ! obiektywnie muszę powiedzieć że gre Lecha mi sie bardzo podobała , szybka , odważna póki mieli parę. mam nadzieję że nabiją nam jeszcze punktów troche
wg. zasługiwali na zwycięstwo
djjamajczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djjamajczyk
Znajdź inne posty napisane przez djjamajczyk