Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
gooro3333
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
1747
04.12.2008, 22:51
Luu...
napisał(a):
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/
Po pierwsze nie obrazaj lodowek a po drugie 3pln to jak na bukmacherke smieszne stawkin
gooro3333
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez gooro3333