Wyświetl pojedynczy post
gooro3333
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1747
Stary 04.12.2008, 22:51
Luu... napisał(a):Wyświetl post
moje 3 zł, pieprzone Deportivo, pajace nie potrafią meczu wygrać z jakimiś kuchenkami ;/
Po pierwsze nie obrazaj lodowek a po drugie 3pln to jak na bukmacherke smieszne stawkin
Odpowiedz cytując