Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 04.12.2008, 21:52
Cupiał to jest pasjonata. Wisła to jest spełnianie jego marzeń. Szkoda fałszywych doradców. Kasa na transfery nie ma nic wspólnego z kryzysem finansowym i kondycją telefoniki. Jeśli Cupiał zechce to wyłoży kasę, a ma jej tyle że jakby miał zachciankę stać byłoby go na wszystkich zawodników Lecha i Legii razem. Boss widzi co się dzieje i miło nas zaskoczy. Ja w to wierzę.
Odpowiedz cytując