|
Cupiał to jest pasjonata. Wisła to jest spełnianie jego marzeń. Szkoda fałszywych doradców. Kasa na transfery nie ma nic wspólnego z kryzysem finansowym i kondycją telefoniki. Jeśli Cupiał zechce to wyłoży kasę, a ma jej tyle że jakby miał zachciankę stać byłoby go na wszystkich zawodników Lecha i Legii razem. Boss widzi co się dzieje i miło nas zaskoczy. Ja w to wierzę.
|