Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1736
Stary 04.12.2008, 21:45
Stilic jest za dobry na naszą ligę. Magicznie zakręca piłę.

Deportivo chyba trochę odpuściło w pierwszej połowie, jak się nie obudzą Lech ma szansę wygrać to spotkanie.

Widać że Hiszpanie lepsi technicznie, ale determinacja, siła i zdecydowanie po stronie Kolejorza.

Generalnie dobry mecz gospodarzy.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując