|
Stilic jest za dobry na naszą ligę. Magicznie zakręca piłę.
Deportivo chyba trochę odpuściło w pierwszej połowie, jak się nie obudzą Lech ma szansę wygrać to spotkanie.
Widać że Hiszpanie lepsi technicznie, ale determinacja, siła i zdecydowanie po stronie Kolejorza.
Generalnie dobry mecz gospodarzy.
|