Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1723
Stary 04.12.2008, 21:22
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Boże, ten komentator zaraz się spuści...strzał półtora metra nad bramką a on ahhhhgraedgdahkgt.....jak niewiele brakowalo....
to już było przerabiane. Maciej Iwański komentuje tak każdy mecz z udziałem polskiej drużyny. Nie ma to znaczenia, czy gra Legia, Wisła czy Lech. Więc po co po raz n-ty wracać do tego samego?
Odpowiedz cytując