rafalek napisał(a):

|
Boże, ten komentator zaraz się spuści...strzał półtora metra nad bramką a on ahhhhgraedgdahkgt.....jak niewiele brakowalo....
|
to już było przerabiane. Maciej Iwański komentuje tak każdy mecz z udziałem polskiej drużyny. Nie ma to znaczenia, czy gra Legia, Wisła czy Lech. Więc po co po raz n-ty wracać do tego samego?