Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Scorpion7ABG
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków-NH
Offline
#
1712
04.12.2008, 20:57
Piękny mecz
Deportivo!!!
Powód: błąd w tekście
Ostatnio edytowane przez Scorpion7ABG : 04.12.2008 o godz. 20:58.
Scorpion7ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Scorpion7ABG
Znajdź inne posty napisane przez Scorpion7ABG