Wyświetl pojedynczy post
Scorpion7ABG
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków-NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1712
Stary 04.12.2008, 20:57
Piękny mecz Deportivo!!!
Powód: błąd w tekście
Ostatnio edytowane przez Scorpion7ABG : 04.12.2008 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując