Barthez napisał(a):

może wreszcie p. Cupiał sypnie kasą? jest jakaś nadzieja, może wreszcie uwierzył że można coś ugrać w Europie z dobrym trenerem, zawodnikami głodnymi sukcesu oraz nową formułą LM?
|
coś obawiam się że może tak nie być...
światowy kryzys gospodarczy dosięgnął Telefonike i p.Cupiała