Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1154
Stary 04.12.2008, 20:48
Barthez napisał(a):Wyświetl post
może wreszcie p. Cupiał sypnie kasą? jest jakaś nadzieja, może wreszcie uwierzył że można coś ugrać w Europie z dobrym trenerem, zawodnikami głodnymi sukcesu oraz nową formułą LM?
coś obawiam się że może tak nie być...

światowy kryzys gospodarczy dosięgnął Telefonike i p.Cupiała
Odpowiedz cytując