South napisał(a):

niestety rynek mnie nie kręci,zimno,nie wygodnie...
warto jechać na ślepo do Zakopanego ,mając trochę ograniczone fundusze ?
|
Wiesz niby zawsze ktoś stoi na dworcu z kartką 'pokoje'

ale jakie te pokoje są to ja nie wiem. Poza tym wiadomo, w Zakopanem w sezonie wszystko drogie jest (pokoje w centrum ok. 100 zł/os.) no ale atmosfera jest super
