Wyświetl pojedynczy post
Ola7
Viva Mauro!
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 04.12.2008, 20:15
South napisał(a):Wyświetl post
niestety rynek mnie nie kręci,zimno,nie wygodnie...

warto jechać na ślepo do Zakopanego ,mając trochę ograniczone fundusze ?
Wiesz niby zawsze ktoś stoi na dworcu z kartką 'pokoje' ale jakie te pokoje są to ja nie wiem. Poza tym wiadomo, w Zakopanem w sezonie wszystko drogie jest (pokoje w centrum ok. 100 zł/os.) no ale atmosfera jest super
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Odpowiedz cytując