Temat
:
Sylwester - gdzie itd..
Wyświetl pojedynczy post
gse
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: With Picture :b
Offline
#
2
04.12.2008, 19:53
proponuje tradycyjnie
http://krakow.naszemiasto.pl/wydarzenia/931218.html
Cytat:
.
.
.
Nasza Siła Was Przerasta
-WISŁA KRAKÓW-
Lepsza Strona Tego Miasta
.
.
.
gse
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gse
Znajdź inne posty napisane przez gse