Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline
#
162
04.12.2008, 19:00
Hmm a co masz na myśli pisząc "migali"?
YaSiOTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do YaSiOTSW
Znajdź inne posty napisane przez YaSiOTSW