Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków
Offline
#
1694
04.12.2008, 17:33
Gucio25
napisał(a):
ps. co tam w ataku ma Depor, że na ławce Omar Bravo siedzi?
Miguel Mista (który prawdopodobnie zagra) - 9 meczy w lidze w tym sezonie 1 gol, w PUEFA jeszcze nie grał oraz Iván Sánchez Rico Soto (Riki) - 1 bramka w lidze
gackos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gackos
Znajdź inne posty napisane przez gackos