donPedro23 napisał(a):

1. Może mi ktoś zorientowany wytłumaczyć dlaczego mają obniżyć murawę Przecież teraz jest akurat na poziomie trybun.
|
Z tego co pamiętam to chyba w celu polepszenia widoczności z trybun.
Mam nadzieję, że w końcu wpadną na jakiś pomysł i będzie taka możliwośc. Jak widać na przykładzie Lecha da się, ale oni mają troszkę lepszą sytuację, bo nie obniżają murawy i posiadają szatnie dla 2 drużyn.
Lukas_ts napisał(a):

|
No ale chyba to nie jest problemem obniżyć murawę w przerwie między sezonami? Te 2-3 miesiące czasu jest chyba okresem wystarczającym aby wykonać całą inwestycje.
|
Może takich prac jak wymiana murawy nie można wykonywać w okresie zimowym

Z drugiej strony, nawet jeśli jedyną przeszkodą w graniu przy R22 byłaby operacja obniżenia murawy, to po jej wykonaniu mecze mogłyby sie odbywać i nie musielibyśmy grać na innym stadionie aż przez 1,5 roku.