Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#891
Stary 04.12.2008, 17:03
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
1. Może mi ktoś zorientowany wytłumaczyć dlaczego mają obniżyć murawę Przecież teraz jest akurat na poziomie trybun.
Z tego co pamiętam to chyba w celu polepszenia widoczności z trybun.

donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
2. Może ktoś się orientuje, czy jest jakakolwiek szansa na to, by na wiosnę rozgrywać nasze mecze przy R22 Czy granie poza naszym stadionem jest już przesądzone
Mam nadzieję, że w końcu wpadną na jakiś pomysł i będzie taka możliwośc. Jak widać na przykładzie Lecha da się, ale oni mają troszkę lepszą sytuację, bo nie obniżają murawy i posiadają szatnie dla 2 drużyn.

Lukas_ts napisał(a):Wyświetl post
No ale chyba to nie jest problemem obniżyć murawę w przerwie między sezonami? Te 2-3 miesiące czasu jest chyba okresem wystarczającym aby wykonać całą inwestycje.
Może takich prac jak wymiana murawy nie można wykonywać w okresie zimowym Z drugiej strony, nawet jeśli jedyną przeszkodą w graniu przy R22 byłaby operacja obniżenia murawy, to po jej wykonaniu mecze mogłyby sie odbywać i nie musielibyśmy grać na innym stadionie aż przez 1,5 roku.
Ostatnio edytowane przez gackos : 04.12.2008 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując