Zawsze byłem zdania że wyjazd za granicę ma na niektórych strasznie negatywny wpływ...

Odpukać, ale możliwa jest sytuacja że Craxa zagra w pucharach kiedyś i jakiś Wiślak będzie życzył powodzenia "polskiemu" klubowi ...
EDIT:
Znalezione na innym forum:
http://www.uefa.com/competitions/uef...230/index.html
Cytat:
|
The Polish side were previously known as KS Amica Wronki, but they changed their name and moved to Poznan in May 2006
|
