Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1692
Stary 04.12.2008, 16:50
Zawsze byłem zdania że wyjazd za granicę ma na niektórych strasznie negatywny wpływ...
Odpukać, ale możliwa jest sytuacja że Craxa zagra w pucharach kiedyś i jakiś Wiślak będzie życzył powodzenia "polskiemu" klubowi ...


EDIT:

Znalezione na innym forum:
http://www.uefa.com/competitions/uef...230/index.html

Cytat:
The Polish side were previously known as KS Amica Wronki, but they changed their name and moved to Poznan in May 2006
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując