Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3127
Stary 04.12.2008, 16:40
Piotr002 napisał(a):Wyświetl post
W porządku, dlatego ja osobiście nie uciekałbym od odpowiedzialności. Kontynuujemy tradycję Lecha to i powinniśmy grzechy poprzedników wziąć na barki. Wolę aby klub oberwał za przewinienia Lechowe aniżeli Amikowe, które notabene w przeszłości mogły nie leżeć w interesie ówczesnego WKP Lech.

Zatem o ile prawnie trudno tutaj coś zarzucić, to uważam, że od odpowiedzialności nie powinno się uciekać. Tym samym za niefortunną uważam wypowiedź prawnika Lecha.

W tym momencie dochodzimy do jednego - ukarać, ale jak?

Kazac wam grac pod szyldem Amiki i wszyscy beda szczesliwi
,
Odpowiedz cytując