Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline
#
158
04.12.2008, 16:22
I jak tam panowie? Dzisiaj 4 grudnia. Podobno ostatnio pobór. Ma ktoś jakieś info?
YaSiOTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do YaSiOTSW
Znajdź inne posty napisane przez YaSiOTSW