Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 04.12.2008, 16:21
Tasio1906 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio głośno jest o rewolucji kadrowej w Wiśle. Przesądzone jest odejście Barreto i Kmiecika. Za trafne posunięcie uważam danie "wolnej ręki" Dawidowskiemu, Vardze i Niedzielanowi, wymienieni zawodnicy nie są w dyspozycji, która pozwala im na efektywną grę. Słuszna jest także decyzja o pozwoleniu na odejście Baszczyńskiemu, Cantoro, ZIeńczukowi. Ci piłkarze zdobyli w Wiśle wszystko co było do zdobycia na krajowym podwórku i moim zdaniem są wypaleni a to ostatnia szansa na to żeby na nich trochę zarobić. Wisłe powinni opuścić (uwzględniam tu też zawodników aktualnie wypożyczonych): Cebanu, Jarosiński, Rygielski, Szabat, Jacek, Artur Rado oraz Smółka. A co do wzmocnień to klub powinien sprowadzić: prawego obrońce (Bartczak lub Wojtkowiak lub Rybaczuk), środkowy pomocnik (Gol lub Trałka), lewy pomocnik (Gancarczyk lub Madejski) oraz wysoki napastnik (Ivanovski lub Micanski)
Tasio bredzisz jak mały Jasio.....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując