Tasio1906 napisał(a):

|
Ostatnio głośno jest o rewolucji kadrowej w Wiśle. Przesądzone jest odejście Barreto i Kmiecika. Za trafne posunięcie uważam danie "wolnej ręki" Dawidowskiemu, Vardze i Niedzielanowi, wymienieni zawodnicy nie są w dyspozycji, która pozwala im na efektywną grę. Słuszna jest także decyzja o pozwoleniu na odejście Baszczyńskiemu, Cantoro, ZIeńczukowi. Ci piłkarze zdobyli w Wiśle wszystko co było do zdobycia na krajowym podwórku i moim zdaniem są wypaleni a to ostatnia szansa na to żeby na nich trochę zarobić. Wisłe powinni opuścić (uwzględniam tu też zawodników aktualnie wypożyczonych): Cebanu, Jarosiński, Rygielski, Szabat, Jacek, Artur Rado oraz Smółka. A co do wzmocnień to klub powinien sprowadzić: prawego obrońce (Bartczak lub Wojtkowiak lub Rybaczuk), środkowy pomocnik (Gol lub Trałka), lewy pomocnik (Gancarczyk lub Madejski) oraz wysoki napastnik (Ivanovski lub Micanski)
|
Tasio bredzisz jak mały Jasio.....