Wyświetl pojedynczy post
Piotr002
Junior Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3126
Stary 04.12.2008, 16:11
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
To juz bardziej pytanie do przewodniczacego Wydzialu Dyscypliny. Z tego co pamietam, Pan Adam Gilarski calkiem niedawno opowiadal sie za zasadnoscia ukarania Lecha, ale czy od tamtej pory cos sie zmienilo, nie mam pojecia.

Poza tym moze warto sie wstrzymac, bowiem jeszcze w polowie Lipca, dziennik Polska pisal tak:

Dlatego nie zdziwilbym sie, gdyby niebawem mialo sie okazac, ze sprzedany mecz ze Switem, to nie jedyna afera w jaka zamieszany jest Lech.
W porządku, dlatego ja osobiście nie uciekałbym od odpowiedzialności. Kontynuujemy tradycję Lecha to i powinniśmy grzechy poprzedników wziąć na barki. Wolę aby klub oberwał za przewinienia Lechowe aniżeli Amikowe, które notabene w przeszłości mogły nie leżeć w interesie ówczesnego WKP Lech.

Zatem o ile prawnie trudno tutaj coś zarzucić, to uważam, że od odpowiedzialności nie powinno się uciekać. Tym samym za niefortunną uważam wypowiedź prawnika Lecha.

W tym momencie dochodzimy do jednego - ukarać, ale jak?
Odpowiedz cytując