Ma ktoś jakiegoś dobrego, poleconego gościa od renowacji mebli?
Bo znajomi maja dwa stoły i krzesła do odświeżenia, poprzyklejania urwanych kawałków itp.
Tylko ważne, żeby gość był zaufany i fuszerki nie odwalił, bo te stoły to pamiątki jakieś rodzinne

Może ktoś z forumowiczów robi takie rzeczy? Ewentualnie jego rodzice robią
