ktoś tu mówił że Odra spadnie jak dalej będzie liga bogacić
Cytat:
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce klub z Wodzisławia zyska możnego sponsora, który wyłoży spore pieniądze na transfery.
Nabyciem akcji Odry zainteresowane jest czeskie konsorcjum finansowe, które w ciągu trzech lat ma wpompować w Odrę siedem milionów dolarów, a ekipa z Wodzisławia ma grać w europejskich pucharach.
Więcej w "Sporcie"
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,1874626,wiadomosc.html
czyżby?
z drugiej strony pieniądze nie grają i może być jak w Zabrzu