Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb
Offline
#
3894
04.12.2008, 15:39
Kamson wychodzi na to że masz niefart co do nauczycielki, z tego co pamiętam to takie kartkówki są najmniej ważne, widocznie ten belfer ma inne zdanie i chyba nic na to nie poradzisz, jedynie co to pozostaje Ci je zaliczać...
http://www.youtube.com/watch?v=5N7n1O7SR7o
WrbJohny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WrbJohny
Znajdź inne posty napisane przez WrbJohny