Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1688
Stary 04.12.2008, 15:33
Na poczatku sezonu ogladalem mecz Deportivo z norweskim Brann Bergen i musze powiedziec, ze Brann nie bedacy przeciez potega, ani chyba nawet sredniej klasy klubem, calkiem przyzwoicie sobie radzil. Wygral tamten mecz 2:0, choc okazji na zdobycie gola mial jeszcze kilka.
Jednak od tamtej pory wiecej meczy w ich wykonaniu juz nie widzialalemm, a z tego co widac zanotowali wyrazna zwyzke formy.

Szansy dla Lecha mozna upatrywac w tym, ze Deportivo na wyjazdach spisuje sie jednak slabiej, a ich trener postanowil oszczedzic dwoch podstawowych obroncow na mecz ligowy.
Moze jeszcze spora roznica temperatury odegra jakas role, choc niekoniecznie.
W kazdym badz razie, zapowiada sie ciekawy mecz, bo dla Deportivo porazka w Poznaniu moze oznaczac odpadniecie. Znajac szczescie pyr, Stilic dzis znowu zmontuje jakas bramke po rykoszecie i Lech odniesie zwyciestwo, a gdyby tak sie stalo, to droga do wyjscia z grupy bedzie juz bardzo prosta, gdyz w ostatniej kolejce w meczu z Feyennordem, ktory jest obecnie cienki jak tylek weza, Lech moim zdaniem bedzie faworytem.
Odpowiedz cytując