Wyświetl pojedynczy post
gackos
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Niegoszowice / Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1686
Stary 04.12.2008, 15:20
kiju.ts napisał(a):Wyświetl post
wspieram dobro polskiego futbolu
jestem kibicem Wisly, w drugiej kolejnosci Polski i wszystkich polskich klubow w walce z zagranicznymi druzynami - szczegolnie jesli to moze nam WSZYSTKIM przyniesc korzysc w postaci punktow w rankingu, dzieki czemu MY- WISLA albo inny polski klub moze bedzie rozstawiony w ktorejs z rund przyszlorocznych pucharow, na koncu jestem kibicem wszystkich krakowskich druzyn.

Lech Poznan w Pucharze UEFA nie jest zadnym wrogiem, nie rozumiem Twojego podejscia.

napisalem szprotson wyjdzcie
dziekuje
Ten temat juz był chyba poruszany przy okazji meczu Lecha z Nancy. Ja tylko dodam co według mnie jest najważniejsze. Po pierwsze Lech wygrywając mecz czy wychodząc z grupy zarabia pieniądze, dzięki którym może się wzmocnić i bardziej nam zagrozić w lidze. Po drugie, te punkty to jakoś nam szczęscia nie przyniosły, bo najpierw trafiliśmy Barcelonę, potem Tottenham, a Lech na punktach Amici oczywiście leszczy z Austrii. W związku z tym jakoś szczególnie bym się nie podniecał, że ewentualne punkty Lecha pomogą nam kiedyś w pucharach. Po trzecie jesteśmy kibicami WISŁY, a nie Lecha.

Dlatego nie widzę powodu żeby kibicować Lechowi.
Ostatnio edytowane przez gackos : 04.12.2008 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując