Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1683
Stary 04.12.2008, 15:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
jakie wyjdziecie?

Życzę porażki

Nie wspieram wrogów
wspieram dobro polskiego futbolu
jestem kibicem Wisly, w drugiej kolejnosci Polski i wszystkich polskich klubow w walce z zagranicznymi druzynami - szczegolnie jesli to moze nam WSZYSTKIM przyniesc korzysc w postaci punktow w rankingu, dzieki czemu MY- WISLA albo inny polski klub moze bedzie rozstawiony w ktorejs z rund przyszlorocznych pucharow, na koncu jestem kibicem wszystkich krakowskich druzyn.

Lech Poznan w Pucharze UEFA nie jest zadnym wrogiem, nie rozumiem Twojego podejscia.

napisalem szprotson wyjdzcie
dziekuje
Odpowiedz cytując