jakies nowosci z obozu Lechitow
zycze szczerze powodzenia. wyjdzcie z tej calkiem sredniej grupy !!
wie ktos czy bedzie transmisja w necie?
nie zapominajmy ze czeka nas jeszcze 17 grudnia mecz z Feyenordem - teoretycznie najslabsza druzyna w stawce w Rotterdamie. Tylko dwa zwyciestwa daja pewnosc historycznego awansu !