Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1680
Stary 04.12.2008, 14:50
jakies nowosci z obozu Lechitow

zycze szczerze powodzenia. wyjdzcie z tej calkiem sredniej grupy !!

wie ktos czy bedzie transmisja w necie?
nie zapominajmy ze czeka nas jeszcze 17 grudnia mecz z Feyenordem - teoretycznie najslabsza druzyna w stawce w Rotterdamie. Tylko dwa zwyciestwa daja pewnosc historycznego awansu !
Ostatnio edytowane przez kiju.ts : 04.12.2008 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując