Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
888
04.12.2008, 14:28
ciacho
napisał(a):
Skąd masz takie informacje? Ja słyszałem że murawę mają obniżać a nie podnosić.
Tak czy siak,jest to najwiekszy problem ,z pozostalymi rzeczami mozna sobie jakos poradzic ,a bez murawy sie nei obedzie ,wiec musieli by ja (podniesc czy podwyzszyc) zrobic przez te 3 miesiace gdy liga nie gra.
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho