Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#888
Stary 04.12.2008, 14:28
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Skąd masz takie informacje? Ja słyszałem że murawę mają obniżać a nie podnosić.
Tak czy siak,jest to najwiekszy problem ,z pozostalymi rzeczami mozna sobie jakos poradzic ,a bez murawy sie nei obedzie ,wiec musieli by ja (podniesc czy podwyzszyc) zrobic przez te 3 miesiace gdy liga nie gra.
Odpowiedz cytując