|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: SPOKO-YOU :-)
Offline
|
#3889

04.12.2008, 14:23
|
wierny napisał(a): 
|
W zeszły czwartek u Bałtroczyka był jakiś kabaret w któym facet naśladował naszego prezydenta. wie ktoś co to za kabaret ? najlepiej jakby ktoś znał link, pozdrawiam
|
Kabaret pod Wyrwigroszem
|
|