Wyświetl pojedynczy post
Piotr002
Junior Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3117
Stary 04.12.2008, 13:05
PvD napisał(a):Wyświetl post
nie za bardzo mam mozliwość udania się do Sądu Gospodarczego w Poznaniu ale skoro Lech istnial od 1922 czy Wisła od 1906 to jakieś formy prawne musiały być, potem zaczęły sie przekształcenia w sportowe spółki
ad.2

ale pleciesz
klub to podmiot gospodarczy jaką jest spółka i tenże klub(spółka) zmienił sobie nazwę na KKS



czyli sprzedaliście się komuś obcemu, innemu klubowi
Powiem tak, każdy może interpretować wszystko na swój sposób.
Ale fakt jest jeden, Krajowy Rejestr Sądowy nie funkcjonuje od 2002 r. jak sugerujesz w swojej wypowiedzi.
Po drugie, prawa do nazwy Lech, barw etc. kupił holding Amica, a nie klub piłkarski.

Pozdrawiam

I skierujmy lepiej dywagację na kwestię ewentualnych kar i i ich słuszności bo w kwestii własnościowej widzę, że consensusu nie osiągniemy.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Piotr002 : 04.12.2008 o godz. 13:05.
Odpowiedz cytując