Powiem tak, każdy może interpretować wszystko na swój sposób.
Ale fakt jest jeden, Krajowy Rejestr Sądowy nie funkcjonuje od 2002 r. jak sugerujesz w swojej wypowiedzi.
Po drugie, prawa do nazwy Lech, barw etc. kupił holding Amica, a nie klub piłkarski.
Pozdrawiam
I skierujmy lepiej dywagację na kwestię ewentualnych kar i i ich słuszności bo w kwestii własnościowej widzę, że consensusu nie osiągniemy.