Piotr002 napisał(a):

ad.1 Nie rozumiem co masz na myśli pisząc, że KRS nie funkcjonuje od 20 lat. To jaka była forma prawa spółki, która zarządzała klubem piłkarskim Amika Wronki przed 2002 r
|
nie za bardzo mam mozliwość udania się do Sądu Gospodarczego w Poznaniu

ale skoro Lech istnial od 1922 czy Wisła od 1906 to jakieś formy prawne musiały być, potem zaczęły sie przekształcenia w sportowe spółki
ad.2
Cytat:
|
Tak, tylko nie mylmy pojęć. Zmieniona została nazwa spółki Amica Wronki S.A. a nie klubu piłkarskiego Amika Wronki. A to co innego.
|
ale pleciesz
klub to podmiot gospodarczy jaką jest spółka i tenże klub(spółka) zmienił sobie nazwę na KKS
Cytat:
ad.3
no tak, a czy ktoś twierdzi, że WKP nie sprzedał praw do nazwy Lecha?
|
czyli sprzedaliście się komuś obcemu, innemu klubowi
