Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3089
Stary 04.12.2008, 10:44
Uprawiacie tu Panowie nieco sofistyczne, moim zdaniem, dyskusje a w międzyczasie front obrony Lecha już się zawiązał:
http://ligoblog.blox.pl/2008/12/Lech...c-ukarany.html

Przeczytałem i muszę przyznać, że dawno nic tak bezsensownego nie czytałem, także nie wiem czy polecać Wam tą lekturę
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując