Uprawiacie tu Panowie nieco sofistyczne, moim zdaniem, dyskusje a w międzyczasie front obrony Lecha już się zawiązał:
http://ligoblog.blox.pl/2008/12/Lech...c-ukarany.html
Przeczytałem i muszę przyznać, że dawno nic tak bezsensownego nie czytałem, także nie wiem czy polecać Wam tą lekturę