Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3086
Stary 04.12.2008, 10:19
Fan Lecha napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego 2-3 lata temu? Według waszego rozumowania to "prawdziwy" Lech Poznań (a może raczej Lutnia Dębiec, bo tak sie nazywał Lech w momencie powstania 1922r) nie instnieje od lat 90? W '94 roku powstał Poznański Klub Piłkarski (PKP) Lech Poznań który odciął się od długów poprzednika. W '98 powstał WKP Lech.

No ale tak licencja, papierek jest najważniejszy, a nie tradycja i kibice. W końcu sami kibicujecie pięknemu klubowi "GTS Wisła Kraków".
No tak sam przyznałeś żę dla ratowania dupy nie liczy się dla was ani historia ani tradycja.

A my jestesmy od 102 lat tą samą Wisłą Kraków, także z okresem literki G, przed TeeSem, jest to wstydliwa sprawa, ale stała się bez naszej woli, ale mimo tego złego okresu nigdy nie zapomnimy o tym ze klub istnieje o 1906 i to jest nasz dorobek historyczny z pieknymi wydarzeniami i tym okresem także mniej chlubnym który i tak przez kibiców był w pełni ignorowany

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując