Fan Lecha napisał(a):

A dlaczego 2-3 lata temu? Według waszego rozumowania to "prawdziwy" Lech Poznań (a może raczej Lutnia Dębiec, bo tak sie nazywał Lech w momencie powstania 1922r) nie instnieje od lat 90? W '94 roku powstał Poznański Klub Piłkarski (PKP) Lech Poznań który odciął się od długów poprzednika. W '98 powstał WKP Lech.
No ale tak licencja, papierek jest najważniejszy, a nie tradycja i kibice. W końcu sami kibicujecie pięknemu klubowi "GTS Wisła Kraków".
|
No tak sam przyznałeś żę dla ratowania dupy nie liczy się dla was ani historia ani tradycja.
A my jestesmy od 102 lat tą samą Wisłą Kraków, także z okresem literki G, przed TeeSem, jest to wstydliwa sprawa, ale stała się bez naszej woli, ale mimo tego złego okresu nigdy nie zapomnimy o tym ze klub istnieje o 1906 i to jest nasz dorobek historyczny z pieknymi wydarzeniami i tym okresem także mniej chlubnym który i tak przez kibiców był w pełni ignorowany