Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3081
Stary 04.12.2008, 09:28
Piotr002 napisał(a):Wyświetl post
1. KKS Lech Poznań ze sportową spółką Amica Wronki ma/miał wspólnego tylko właściciela (czyt. Amica Wronki S.A.)
Nieprawda!
W Pucharze UEFA gracie na współczynniku wywalczonym przez Amicę.
Piotr002 napisał(a):Wyświetl post
2. KKS Lech Poznań to nowy podmiot, nowa spółka, która została zawiązana przez firmę Amica Wronki S.A. (obecnie KKS należy do innej firmy p. Rutkowskiego-ale to akurat nie jest ważne). Do nowej spółki jej właściciel wniósł aportem prawa niematerialne, które zakupił od stowarzyszenia WKP czyli nazwę, barwy, tradycje itp. itd.
Ewentualne zarzuty korupcyjne też?
Piotr002 napisał(a):Wyświetl post
3. Pojawiają się komentarze, że Lech gra na licencji klubu Amica. W takim razie wyjaśniam, że Lech gra na licencji Lecha przyznanej w 2008 r. Licencje przyznawane są na jeden sezon.
W pierwszym sezonie na czyjej licencji graliście?
Piotr002 napisał(a):Wyświetl post
Lech poniesie teraz inną ważną porażkę. A jest to dyshonor, gdyż zostanie obarczony winami poprzedniego właściciela bądź osób z nim związanych. I to jest największa kara i nauczka na przyszłość ...

Na zakończenie napiszę, że może z pijarowskiego punktu widzenia chwały klubowi sytuacja nie przynosi to cieszę się, że takie sprawy wychodzą na światło dzienne. Oby to była przestroga dla szarlatanów i kombinatorów. I mało ważne, że chodzi o sprzedawanie czy kupowanie.
Oplułem monitor ze śmiechu..
Święty normalnie.

Cytat:
Prawnik Lecha, a jednocześnie członek zarządu PZPN Jacek Masiota uważa, że nie. - KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej z tytułu przewinień dyscyplinarnych popełnionych przez stowarzyszenie WKP Lech Poznań - oświadczył Masiota.

Dzisiejszy Lech to efekt przejęcia nazwy, barw i tradycji "starego" Lecha przez Amikę Wronki w 2006 r.
edytka:
Cytat:
Z naszych informacji wynika, że to początek zatrzymań piłkarzy, którzy w sezonie 2003/04 sprzedawali mecze Świtowi. Do tej pory w aferze korupcyjnej zarzuty postawiono już 176 osobom.
Jak Reissa zatrzymają to będzie beka
Ostatnio edytowane przez Krissu : 04.12.2008 o godz. 09:39.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując