Piotr002 napisał(a):

|
1. KKS Lech Poznań ze sportową spółką Amica Wronki ma/miał wspólnego tylko właściciela (czyt. Amica Wronki S.A.)
|
Nieprawda!
W Pucharze UEFA gracie na współczynniku wywalczonym przez Amicę.
Piotr002 napisał(a):

|
2. KKS Lech Poznań to nowy podmiot, nowa spółka, która została zawiązana przez firmę Amica Wronki S.A. (obecnie KKS należy do innej firmy p. Rutkowskiego-ale to akurat nie jest ważne). Do nowej spółki jej właściciel wniósł aportem prawa niematerialne, które zakupił od stowarzyszenia WKP czyli nazwę, barwy, tradycje itp. itd.
|
Ewentualne zarzuty korupcyjne też?
Piotr002 napisał(a):

|
3. Pojawiają się komentarze, że Lech gra na licencji klubu Amica. W takim razie wyjaśniam, że Lech gra na licencji Lecha przyznanej w 2008 r. Licencje przyznawane są na jeden sezon.
|
W pierwszym sezonie na czyjej licencji graliście?
Piotr002 napisał(a):

Lech poniesie teraz inną ważną porażkę. A jest to dyshonor, gdyż zostanie obarczony winami poprzedniego właściciela bądź osób z nim związanych. I to jest największa kara i nauczka na przyszłość ...
Na zakończenie napiszę, że może z pijarowskiego punktu widzenia chwały klubowi sytuacja nie przynosi to cieszę się, że takie sprawy wychodzą na światło dzienne. Oby to była przestroga dla szarlatanów i kombinatorów. I mało ważne, że chodzi o sprzedawanie czy kupowanie.
|
Oplułem monitor ze śmiechu..
Święty normalnie.
Cytat:
Prawnik Lecha, a jednocześnie członek zarządu PZPN Jacek Masiota uważa, że nie. - KKS Lech Poznań nie jest następcą prawnym stowarzyszenia WKP Lech Poznań i w związku z tym nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej z tytułu przewinień dyscyplinarnych popełnionych przez stowarzyszenie WKP Lech Poznań - oświadczył Masiota.
Dzisiejszy Lech to efekt przejęcia nazwy, barw i tradycji "starego" Lecha przez Amikę Wronki w 2006 r.
|
edytka:
Cytat:
|
Z naszych informacji wynika, że to początek zatrzymań piłkarzy, którzy w sezonie 2003/04 sprzedawali mecze Świtowi. Do tej pory w aferze korupcyjnej zarzuty postawiono już 176 osobom.
|
Jak Reissa zatrzymają to będzie beka
