Wyświetl pojedynczy post
puszek06
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 04.12.2008, 00:28
mnie fascynuje minony sezon..zwlaszcza jesien - jak Skorża ich zmotywował.naprawde nie widzialem Wisły od wielu sezonów jak wtedy żeby byli drużyną . Cieszenie się po golach, radość faktyczna, podbieganie do kibiców (nawet na Wisła - Lechia widać to jeszcze było jak bawili się z nami a piłkarze Lechii nie wiedzili co się dzieję).... może te gokarty, strzelnie itd dały efket ale teraz mi tego okropnie brak. Żywie nadzieje ze w na wiosne Pan Maciej odbuduje skład i znowu będzie dobrze - znowu chłopaki będą prawdziwą drużyna, lecz niestety rotację w zimie muszą być duże bo niektórzy troche na wyrost zakładają Biała Gwiazde na serce...
Brakuje mi tej "drużyny" która tak fajnie była zgrana (np za Kasperczaka tego nie zauważyłem kompletnie)....